You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Ми відкриті: Пн-Сб: 10.00 - 19.00 Нд: 11.00 - 18.00
Телефони: +38 (073) 059 04 22

|  |   |   |   | 

  • Товарів немає!

Про нас

Великий вибір свіжих та якісних троянд, які вирощуємо самі. Ми молода, активна та творча команда флористів, що з великою любов’ю та трепетом, залюбки створить для вас букет мрії. Якщо у вашій уяві створено ідеальний букет чи композицію, то ми з великим задоволенням втілимо цю фантазію в реальність, і створимо індивідуальну, авторську роботу саме для вас!

Весільна флористика, оформлення свята живими квітами та створення ексклюзивних букетів для наших наречених – це завжди особливий підхід та обдумання до найменших деталей. Ми з особливою увагою дослухаємося до наших наречених та уточнюємо все до дрібниць, для того, щоб створити казку у цей найщасливіший день.

Обговорюємо всі деталі декору та створюємо його відповідно до вподобань. У нашому арсеналі вже досить велика колекція весільного декору, яка здається в оренду, і яка поповнюється з кожною подією, адже свято для кожної нареченої повинно бути особливим. Усі весільні замовлення виконуються вчасно, якісно і тільки з найкращих квітів.

Окрім квіткових букетів та композицій, на нашому сайті ви завжди можете вибрати та замовити бетонне кашпо з сукулентом або стабілізованим мохом, що тішитиме своєю красою, свіжістю та запахом більше 6-ти років. Велика кількість бетонного декору в наявності. Великий вибір кольорів моху. Також можливе виконання індивідуальних замовлень.