You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Ми відкриті: Пн-Сб: 10.00 - 19.00 Нд: 11.00 - 18.00
Телефони: +38 (073) 059 04 22

|  |   |   |   | 

  • Товарів немає!

Інформація про доставку

Кур’єри нашого магазину здійснять доставку квітів за будь-якою вашою адресою. Вартість доставки в межах м. Львів становить 100 грн, проте вартість доставки може коригуватися відповідно до району міста. Більш детальну інформацію щодо вартості доставки за вашою адресою запитуйте у нас.

Важливо! При замовленні більше як на 1000 грн, доставка здійснюється безкоштовно ( лише в межах м. Львів).

  1. Ми доставляємо квіти цілодобово, тому для нас не буде проблемою доставити вам букет вночі, чи рано вранці. Нічна доставка здійснюється за іншим тарифом, тому вартість від 250 грн (ціна залежить від району міста)
  2. При замовленні та доставці букетів в один день - замовлення приймаються до 16:00 год з попередньою оплатою.
  3. Умови та ціна доставки в святкові дні (8 березня, День Святого Валентина, Новий Рік, Різдво, Великдень), можуть змінюватися, тому запитуйте у нас.

Зверніть увагу, що час від прийняття замовлення до його виконання становить мінімум 2.5 год. У разі, якщо одержувач відмовляється від отримання букета, то замовлення все одно вважається виконаним і гроші не повертаються.


У яких випадках здійснюється БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

  1. Якщо ви наш постійний клієнт (робили замовляли більше як 2 рази), то для вас здійснюватиметься безкоштовна доставка, на постійній умові!
  2. Якщо ви залишите хороший відгук на сайті, зробите репост у соцмережах, чи позначите нас на фото! Якщо ви просто хороша та ввічлива людина, що цінує та поважає працю інших.